24
31

Szkolenia IT w obszarach Agile oraz Team-Design dla kadry managerskiej oraz całych zespołów IT

Szkolenia IT to oferta przeznaczona dla profesjonalistów, osób początkujących oraz tych, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę i umiejętności. Stworzone i opracowane w formie online z myślą o użytkownikach, którzy poszukują efektywnych i skutecznych rozwiązań w technikach informatycznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i kompetencjami. Co warto o wiedzieć o szkoleniach oraz jaki zakres wybrać?

Szkolenia IT w obszarze Team-Agile oraz Team-Design

Zgodnie z obecnymi tendencjami, największe szanse na rozwój będą miały te zespoły, które usprawnią swoją pracę w aspektach związanych z budowaniem team-agile, czyli wielowymiarowych kompetencji „zwinności” zespołu, oraz team-design czyli grupowego procesu kreatywnego planowania i rozwiązywania problemów.

To jedne ze skuteczniejszych sposobów programowania wskazywane jako właściwa alternatywa dla tradycyjnych metod. Dlatego też szczególnym zainteresowaniem w branży IT cieszą się szkolenia Agile Release Train.

Szkolenia menadżerskie w branży IT

Oferta ośrodków szkoleniowych zazwyczaj prowadzona jest dwutorowo, zarówno w formie szkoleń dla kadry menadżerskiej jak również całego zespołu. Wybierając odpowiedni zakres warsztatów warto dopasować go odpowiednio do potrzeb i oczekiwań uczestników tak, aby jak najlepiej wykorzystać przekazywaną wiedzę.

Profesjonalne ośrodki szkoleniowe realizują swoją ofertę tylko z pomocą certyfikowanych i doświadczonych praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz umiejętnościami w skutecznym rozwiązywaniu zadań związanych z najnowszymi technikami i technologiami.

Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni ośrodek szkoleniowy?

Na szczególną uwagę zasługują szkolenia autoryzowane przez producentów oprogramowania oraz sprzętu. W tym miejscu szkolenia IT online umożliwiają zdobycie wielu przydatnych kompetencji oraz znaczących certyfikatów. Firma Simplelogic oferuje szeroką ofertę ponad 300 autoryzowanych szkoleń, takich jak szkolenie Management 3.0 czy szkolenie Agile Release Train, do skorzystania, z których zdecydowanie zachęcamy.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply